Poznej Runy.

Runa FEHU je symbolem BOHATSTVÍ, HOJNOSTI, PROSPERITY.

Její síly se dá využít, pokud potřebujeme podpořit pracovní projekty. Chceme-li, aby se nám dařilo v jakémkoliv našem konání, úsilí a chceme-li dosáhnout maximálního úpěchu, pak si propůjčíme kouzlo této runy.

 

Runa UROX je symbolem ODVAHY, SÍLY, BOJE.Je to velmi silná runa a musí se s ní zacházet velmi opatrně. Její síly se dá využít všude tam kde nám schází naše odvaha k vyřešení situace. Je to, ale také silná ochranná runa. Velmi často ji využívám pro muže.Tato runa podporuje fyzickou sílu a zdatnost.

 

Runa THURISAZ je symbolem PŘEKÁŽEK A BOJŮ.Je to ochranná runa se silným kouzlem v boji proti nepříznivým a negativním vlivům. Využívám ji při obraně proti pomluvám a pro obranu proti černé magii. Lze ji použít i při ochraně domova. Musí se s ní zacházet opatrně.

 

Runa ANSUZ je symbolem INTUICE, KOMUNIKACE, RAD, MAGICKÝCH SCHOPNOSTÍ.

Její nejsilnější schopnost spočívá v síle slova. Dalo by se zde použít přirovnání "Pero silnější zbraň než meč!". Používám ji pokud  je zapotřebí bystré mysli a přesného slova.

 

Runa RAIDO je symbolem CEST A VÝPRAV.

Je to ochranná runa. Využívá se při plánovaných dlouhých cestách apro úspěšné dojetí do cíle. Využívám ji například při cestovních potížích, či strachu z létání.

 

Runa KENAZ je symbolem ŽIVOTNÍHO SVĚTLA, LÁSKY.

Je to runa, která se dá dobře kombinovat a dokáže zesílit kouzlo talismanu. Často se využívá pro zesílení kouzla lásky. Pozor na zneužití!

 

Runa GEBO je symbolem DARŮ A OBĚTÍ.

Podstatou této runy je s radostí dávat a s láskou přijímat. Touto runou lze poděkovat za propůjčená kouzla a ochranu run.

 

Runa WUNJO  je symbolem RADOSTI, ŠTĚSTÍ, OSLAV.

Její kouzlo spočívá v otevření srdcí a nalezení nového štěstí. Dá se použít pro děti a svornosti rodiny.

 

Runa HAGALAZ je symbolem STAGNACE, ZPOŽDĚNÍ, ZBRŽDĚNÍ.

Velmi silná a ochraná runa. Je základem všech run.

 

Runa NAUDIZ je symbolem NOUZE, POTÍŽÍ, POTŘEB.

Je to pomocná runa. Požívat se dá, pokud chceme podpořit své rozhodnutím s něčím skoncovat, či se s něčím definitvně vypořádat. Pomůže nám bojovat s jakoukoli naší slabostí a závislostí.

 

Runa ISA je symbolem STRNULOSTI , STAGNACE, STEREOTYPU.

Je to runa pomocná. Využití této runy je zapotřebí, pokud potřebujeme překonat nepříjemné životní situace. Je důležitá v době, kdy se potřebujeme zklidnit a zvážit důležité kroky našeho života.

 

Runa JERA je symbolem ROKU, LETNÍHO SLUNOVRATU, ŽIVOTNÍHO CYKLU.

Je to pomocná Runa. Velmi dobře spolupracuje s jinými kouzly. Podpoří jakýkoliv projekt. Zasadí se o bohatý a hojný výsledek všech dlouhodobých činností.

 

Runa EIHWAZ je symbolem SMRTI, ZNOVUZROZENÍ, TRANSFORMACE.

Je to velmi silná ochranná Runa. EIHWAZ představuje strom TIS - strom života a smrti. Používá se pro ochranu proti cizím vlivům a případným kouzlům. Podpoří sílu a možnosti člověka zabývajícího se MAGII jeho sílu a možnosti. Při čarování bychom měli být obezřetní a podstoupit výklad.

 

Runa PERTHO je symbolem HRY, OSUDU, ZÁBAVY.

Je to ochranná Runa. Má též léčivé účinky. Podporuje ženství, víru v osud, má posilující sexuální účinky.

 

Runa ALGIZ je symbolem OCHRANY, ZÁŠTITY, SÍLY.

Je to velmi silná ochranná a pomocná Runa. Při správném využití je to nejvšestrannější ochranné kouzlo . Podporuje sílu, odvahu a vytrvalost. Má životodárnou schopnost obnovy životní energie.

 

Runa SOWULO je symbolem SLUNCE, VÍTĚZSTVÍ.

Nejmocnější ochranná Runa. Připoužití kouzla je vždy potřebný potvrzující výklad. Runa se dá využít při potřebě dosáhnout jasného kladného výsledku. Runa má vliv a vytrvalost v rozhodnutí dosáhnout vítězství. Vhodná pro lidi s nízkým sebevědomím. Pozor při náznaku narcismu či egoismu. většinou se nenosí dlouhodobě.

 

Runa TIWAZ je symbolem ZÁKONA BOJE, RIVALITY, ODVAHY, VÍTĚZSTVÍ.

Runa je pomocná. Její využití je vhodné všude tam, kde se potřebujeme spoléhat na právo a řád. Pokud se dostaneme do složité životní situace, která vyžaduje naši odvahu k boji, žádáme o pomoc právě Runu TIWAZ. Vždy, když cítíme, že je proti nám vyvíjen odpor, který potřebujeme ustát a zvládnout, můžeme využít tohoto kouzla.

 

Runa BERKANA je symbolem PLODNOSTI, MATEŘSTVÍ, BEZPEČÍ.

Je to pomocná Runa. Kouzlo této runy se dá využít při podpoře nových plánů, plodnosti a zejména při magických rituálech lásky. Při čarování a žádosti v citových záležitostech musíme být velmi opatrní.

 

Runa EHWAZ je symbolem DOJETÍ DO CÍLE, ZAVRŠENÍ CESTY, POZNÁNÍ.

Je to pomocná Runa.

 

Runa MANNAZ je symbolem ČLOVĚKA, SPOLEČENSTVÍ.

Je to pomocná Runa.

 

Runa LAGUZ je symbolem INTUICE, REALITY, VĚDOMÍ.

Je to pomocná Runa.

 

Runa INGUZ je symbolem PLODNOSTI, BOHATSTVÍ, DOZRÁVÁNÍ, TRPĚLIVOSTI.

Je to Runa pomocná.

 

Runa DAGAZ je symbolem SVÍTÁNÍ.

Je to pomocná a ochraná Runa.

 

Runa OTHILA je symbolem RODINY, DOMOVA, BEZPEČÍ.

Je to pomocná Runa.