Tarotové karty

15.06.2010 14:11
Pro výklady používám nejčastěji tarotové karty které umělecky ztvárnil Ciro Marchetti. Abych s nimi docílila při výkladu silné napojení  a aby to byly jenom "mé" karty tak jsem si je  dozdobila.  Má filozofie se nejvíce ztotožnila s představou CROWLEYHO tarotu. Při výkladu se řídím nejenom všeobecně popsanými význami karet,  ale i svými zkušenostmi a především vnitřním viděním, kterým dokresluji celkový výklad.
Pro charakteristiku osobnosti využívám životních symbolů velké arkány. Je to prostředek, jak odhalit schopnosti a talenty tazatele,  ale i  jeho slabostí, kterým je potřeba se v životě postavit. Tento způsob výkladu může být velmi vhodný pro pochopení našich ratolestí. Jinak pro malé děti nedělám výklad! Vlastně si myslím, že ani není potřeba. Děti jsou čistá stvoření,  mají celý život před sebou a do určitého věku za ně zodpovídají rodiče, kterým se, pokud je potřeba, ve výkladu ukáží upozornění.
Pokud se nemáte, nebo nemůžete s někým poradit, jsou tu  právě karty.
Karet se můžete zeptat na vše, na všechny otázky, ale nemusíte dostat jasnou odpověď. Život není naplánován do detajlů a lidé jsou svobodní a mají dar volby. Ale vždy Vám poskytnou radu pokud je o tuto radu požádáte. Někdy je velmi těžké postavit se tváří v tvář svým životním výzvám, ale věřte mi, že já se pokusím vám co nejvíce pomoci a poradit. Mou zásadou a neporušitelným zákonem je naprostá diskrétnost a zachování svěřeného tajemství.