Kniha návštěv

Ví co dělá a dělá to perfektně

Datum: 29.09.2013 | Vložil: Veronika

Ještě včera jsem byla jednou z těch co tyhle věci bere na lehkou váhu,spíš jsem to shazovala teď se za sebe stydím.Měla jsem to štěstí se s touto velekněžkou setkat a naprosto měním názor!Ještě teď jsem v šoku jak je vůbec možné,že to opravdu funguje.Ale musím říct že naprosto.Po setkání s touto osobností se mi nesmírně ulevilo a můžu jedině doporučit.A zároveň velice děkuji

Jak šťastní jsou ve skutečnosti ti, kteří štěstí rozdávají?....

Datum: 06.07.2010 | Vložil: Halucinka

Proč karty, runy, čarování?
Jak pomáhá štěstí druhých?
Je smutek lidí varování?
Je síla v srdcích chmurných?
Jak tím že je zachráníte,
pomůžete sobě?...
Jen v štěstí druhých pochopíte,
radost v této době...
Snad Runy mají dosti síly...
V rukách Vašich mocných.
Snad každý dojde svému cíli...
Pak vy přijměte od nich,
něco z prostých životů.
Jiný názor,... zkušenost
Berte za svou dobrotu...
Díky Vám jí bude dost!!!

Opravdovost

Datum: 15.06.2010 | Vložil: Arete

Moc se mi líbí přidaná stránka Karty. Na jiných webovkách se často objevují popisy opsané z knížek, ale tady je to vyjádřené svými slovy, z osobní hluboké zkušenosti, upřímně, s důvěrou a prožitkem.

Síla

Datum: 03.06.2010 | Vložil: Merlin

S runami může pracovat jen ten, kdo je k tomu povolán, zrozen. Tak to vždy bylo a bude. Být šamanem, druidem, velekněžkou, byl vždy úkol a poslání. Nedá se to naučit jako třeba řízení auta nebo vaření. Zajímavé je, že se to pozná i dnes, třeba z těchto stránek. Ta síla, energie, moudrost a láska z nich přímo sálá. Lidé, kteří to cítí, ví o čem mluvím. Tak mnoho štěstí, Velekněžko.

Nádhera

Datum: 03.06.2010 | Vložil: Bob

Po návštěvě Vašich stránek se mi do života vrátila víra ve vše dobré a také optimismus. Cítím, že Vaše talismany mají opravdu kouzelnou moc a člověka ochrání a dodjí energii. Přeji Vám, aby činnost, kterou vykonáváte přinesla užitek lidem i Vám.

Přidat nový příspěvek